Úvod > O nás > Jídelna

Jídelna

Základní škola a Mateřská škola Bohutice dováží stravu ze Základní školy a Mateřské školy Suchohrdly u Miroslavi

Vedoucí jídelny:  Irena Balíková

Strava se hradí zálohově na daný měsíc vždy do 15. dne v měsíci.

Zálohy prosím posílejte na účet 251 373 397/0600

• Záloha pro žáky ZŠ: 600,- Kč (obědy)
  • Záloha pro žáky ZŠ: 1000,- Kč (obědy a přesnídávky)
  • Záloha pro děti MŠ:  950,- Kč (obědy, přesnídávky, odpolední svačiny)

Vyúčtování záloh bude provedeno do 31. 8. 2023.

Přehled cen za stravu na den:

• MŠ 43,- Kč (přesnídávka 11,- Kč, oběd 22,- Kč, odpolední svačina 10,- Kč)
  • MŠ s odkladem 48,- Kč (přesnídávka 12,- Kč, oběd 25,- Kč, svačina 11,- Kč)
  • ZŠ 7-10 let 25,- Kč (oběd)
  • ZŠ 11 let a více 29,- Kč (oběd)

Informační systém školní jídelny STRAVA.CZ

Přihlašujte se přímo na: www.strava.cz . Samotné přihlašování a odhlašování obědů bude možné přes webové stránky, kde můžete také sledovat aktuální stav konta. Ten si prosím pečlivě hlídejte, aby se nestávalo, že budou děti bez oběda.

Provedete první přihlášení do systému. Vaše přihlašovací jméno i heslo jsou pro první přihlášení stejné a to ve formátu: jmenoprijmeni  (Vašeho dítěte, vše bez diakritiky). Dále je potřeba vybrat jídelnu - zadat číselný kód školy 2516.

Po přihlášení budete vyzvání ke změně Vašeho hesla a zadání e-mailové adresy (e-mailová adresa je důležitá pro přehlednější komunikaci při objednávkách, platbách apod.)

Odhlašování obědů

Je možné vždy nejpozději do 15:00 předchozího dne. Odhlašovat budete přes informační systém strava.cz! V mimořádných případech (dítě onemocní přes víkend), je možné odhlásit ten den do 7:00, ale pouze telefonicky přímo vedoucí v jídelně (rodič zároveň musí dítě ještě odhlásit ve školce a škole, paní vedoucí nebude předávat informace dál).

Pokud dítě nebo žák onemocní a nestihli jste stravu odhlásit, má 1. den nemoci na stravu nárok.  Další dny by se strava účtovala jako pro cizí strávníky 85,- Kč. Obědy se vydávají v čase 11:45 -12:15, je možné nechat během dopoledne v jídelně jídlonosič označený jménem a třídou dítěte a pak si ho s obědem vyzvednout.